Apie mus

UAB „Elektros inžinerija“ pagrindinė veikla yra inžinerinių paslaugų teikimas elektros energetikos sektoriuje bei su šių paslaugų teikimu susijusios pirminės bei antrinės įrangos tiekimas, valdymo bei relinių apsaugų sistemų projektavimas ir gamyba, išmaniojo elektros tinklo prietaisų kūrimas ir gamyba, mokymai. Teikiamos paslaugos apima valdymo, TSPĮ, SCADA, relinių apsaugų, ryšio ir išmaniojo elektros tinklo sistemų ir atskirų jų dalių projektavimą, komplektavimą, gamybą, diegimą, konfigūravimą, gamyklinius bandymus, paleidimo-derinimo darbus, kompleksinius bandymus objekte, mokymus Lietuvoje ir užsienio šalyse. UAB „Elektros inžinerija“ dirba atsakinga ir kompleksiškai iškeltas užduotis sprendžianti profesionalų – kvalifikuotų specialistų komanda. UAB „Elektros inžinerija“ vadybos sistema atitinka ir yra sertifikuota pagal ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:2007 standartų reikalavimus.

 

Įmonės strateginiai sprendimai priimami siekiant ilgalaikės partnerystės bei grindžiami atsakingu bendradarbiavimu. Vykdydami kiekvieną savo projektą, siekiame, kad jis būtų atliktas laiku ir numatyto biudžeto rėmuose, o mūsų užsakovai ir rangovai galėtų atitinkamai laiku įgyvendinti savo ikiraktinius projektus. Kiekvienas naujas projektas įgalina mus diegti naujausius inžinerinius sprendimus bei sustiprinti turimą projektų įgyvendinimo patirtį, o optimalus mūsų komandos dydis įgalina mus greitai ir lanksčiai reaguoti bei spręsti bet kokius projekto metu iškylančius technologinius klausimus.

 

Bendrovė aktyviai dalyvauja konkursuose ir projektuose, bendradarbiauja su elektros įrangos gamybos ir pramonės įmonėmis. Atsirandančios naujos pažangios gamybos technologijos, inovatyvūs inžineriniai sprendimai formuoja naujus galutinių vartotojų poreikius. Siekdama patenkinti užsakovų lūkesčius, UAB „Elektros inžinerija“ siūlo pažangiausius inžinerinius sprendimus. Įmonė tiekia žinomų tarptautinių kompanijų įrangą, savo gamyboje naudoja pripažintų Europos Sąjungoje ir pasaulyje elektros komponentų gamintojų produkciją. Įmonės darbuotojai dalyvauja tęstiniuose mokymuose tiekiamos įrangos gamintojų mokymo centruose, kur ne tik įgyja svarbių teorinių žinių, bet ir atlieka praktines užduotis, o vėliau pritaiko savo patirtį ir naujai įgytas žinias vykdomuose projektuose.

 

UAB „Elektros inžinerija“ užsakovai – elektros energijos gamintojai, perdavimo ir skirstomieji elektros tinklai, pramonės įmonės, elektros įrenginių gamybos įmonės, rangovai dirbantys elektros energetikos sektoriuje. Įmonės įgyvendintų projektų geografija apima ne tik Lietuvą, bet ir tokias šalis kaip Latvija, Švedija, Suomija, Gruzija, Azerbaidžanas, Kazachstanas, Rusija.

Savo veikloje vadovaujamės Etikos kodeksu, kuris apibrėžia elgesio principus bei normas ir padeda užtikrinti jų laikymąsi įmonėje. UAB „Elektros inžinerija“ įsipareigojusi savo veiklą vykdyti pagal aukščiausius etikos reikalavimus.

 

Visa mūsų specialistų komanda didžiuojasi galimybe dirbti su garsiausiomis tarptautinėmis gamybinėmis kompanijomis ir iš savo pusės profesionaliai integruoti jų gaminius elektros energetikos sektoriuje, užtikrinant elektros energijos tiekimo saugumą, patikimumą ir kokybę.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.